Skladník/vodič VZV

Bratislava, Tuhovská 1
Ponúkaný plat: Od 1 200 EUR/mesiac - 1200 až 1400 s odmenami za prácu cez víkend a nadčasy, 13 plat, stravné lístky 7€ a príplatky za prácu v sobotu a nadčasy. Finálna mzda závisí od odpracovaných víkendov a nadčasov.
Dátum nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Miesto práce: Tuhovská 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
– udržiavanie čistoty a poriadku v sklade, ako aj skladovaného materiálu
– dodržiavanie smerníc BOZP a PO
– monitorovanie stavu zásob
– zabezpečovanie fyzickej vykládky a príjmu materiálu
– zabezpečovanie fyzického výdaju materiálu
– práca s vysokozdvižným vozíkom
– zodpovednosť za správne uskladnenie materiálu
– starostlivosť o zverené pracovné prostriedky

Zamestnanecké výhody, benefity

– nákup materiálu so zamestnaneckými výhodami
– zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na trhu už 28 rokov
– technické zaškolenie
– príjemne pracovné prostredie
– práca cez deň

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme člena do nášho tímu pre pobočku STAVMAT STAVEBNINY Bratislava, Tuhovská. Práca je výhradne iba cez deň. Žiadne nočné Vám u nás nehrozia.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– skúsenosti s prácou v sklade – podmienkou
– preukaz vodiča VZV – podmienkou,
– prax 2 roky,
– aktívny vodič VZV,
– spoľahlivosť, pracovitosť a tímová práca

Kontakt

Kontaktná osoba: Rastislav Droščák
Tel. kontakt +421903580300

Zaujíma vás práca u nás?

Kontaktuje nás na:
Tel. číslo +421 915 842 623

Návody

News

Hľadáte spôsob, ako znížiť náklady na energie? Investícia do zateplenia vášho domu môže byť kľúčom k úsporám. Poradíme vám, ako na to.